COLLABA

Сир та вино, як найкраща колаборація

Brand
event
production

Про проєкт

About the project

COLLABA — мережа мегазинів сиру та вина. Нова модель на ринку послуг гастро. Не пляшечка вина у сирному магазині та не нарізка сиру у винному магазині, а повноцінна колаборація двох продуктів. До початку 2021 року у Дніпрі працює вже 4 локації, і одна — у Павлограді. Впевнені — це не межа. COLLABA — лавка крафтових продуктів високого ґатунку, сервіс із задоволення найскладніших гастрономічних запитів гурманів :) Тут можна знайти вина різних регіонів, сортів, віку та цінової політики. Близько 70 видів сирів, українські та європейські солодощі та чистий шоколад, джеми та соуси до сиру, оливки та в'ялені томати. Ну як, манить? Нас також! У цьому проекті ми висловили всю любов до сирно-винного поєднання.

No items found.

ЗАВДАННЯ ТА РІШЕННЯ

Роботу з цим клієнтом ми розпочали з бренд-стратегії. Потім створили брендинг, айдентику та вибудували контент-стратегію, дали вербальні посилання бренду. Ми подумали, що таке сир та вино? Про що це? І ухвалили одноголосне рішення – це ідеальне поєднання! Це просто perfect match, luxurious collaboration. Так, у міста Дніпро з'явилася COLLABA.

Історично слово «колаб» прийшло до нас від художників і означало спільну роботу над одним твором. З англійської – collaboration, злиття, симбіоз кількох дій, людей чи явищ. Синергічний як колаборація Louis Vuitton та Supreme. Тут — класичне та всіма улюблене поєднання гарного вина та хорошого сиру.

No items found.

КОНЦЕПЦІЯ БРЕНДУ

Ідея та ім'я COLLABA — про суміщення найкращих смаків, про гастро подорож, про якісне поєднання. Про плани на ваш вечір, зрештою! У логотипі ми висловили гармонійну гру вина та сиру, у мінімалізмі, у гарній геометрії, без надмірностей. Кольори — «сирні», звичайно!

В інтер'єрі у хлопців превалюють чорний та жовтий кольори, метал та дерево, світло та тіні. У сукупності це дає класну цілісну картинку.

Вербальний посил — "Абсолютне кохання". Тому що після розставання Пітта та Джолі нам все ще потрібно у щось вірити! Вибір споживача на користь тих чи інших послуг чи товарів — завжди про його вибір за коханням. А тому ми й вирішили одразу визначити фундамент стосунків гостя з товаром, відвідувача з брендом. Це відбивається і в інтер'єрі магазинів.

Можна вибрати м'ясний в'ялений делікатес, соус чи джем, плитку шоколаду чи марципан. А якщо не знаєте що подарувати близькій коханій людині — у хлопців є брендовані дерев'яні подарункові бокси. Наповнити їх можна на будь-яку суму, смак, колір та до будь-якого приводу.

Нам приємно, що коли ми тільки починали, у COLLABA був лише один магазинчик без назви, а тепер це вже мережа з п'яти магазинів по всьому місту.

No items found.

COLLABA — ЦЕ НА ВСІ ВИПАДКИ ЖИТТЯ

COLLABA — не просто магазин сиру та вина. Це повноцінний, популярний у місті гастро ареал. Можна зайти за пляшкою вина та сирною нарізкою на вечір, можна прийти на дегустацію, замовити салати чи боули take away. Усі консультанти — по-справжньому фахівці. Допоможуть з вибором лози у пляшці, витримкою гауди та соусом до ранкового тосту. Смачно все. Ми перевіряли.

No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.

Дивись наступний кейс

Heading heading heading

Дивитись