CRAFT КУЛЬТУРА

Їж, Пий, Танцюй!

Brand
event
production

Про проєкт

About the project

Craft Культура — перший пивний фестиваль Дніпра, який було організовано нашим агентством. Це дводенне свято міста, де весело і дорослим, і дітям. З ранку до вечора — зона розваг, дитяча зона з аніматорами, особисте спілкування з пивоварами, лекторій від українсько-пивних сомельє, Dj та MC, хедлайнер заходу — Red Wolf. На території всього фестивалю — масштабний фудкорт із гарячими стравами, холодними закусками, делікатесами та коктейлями. Також цього року була окрема зона із кальянами.

No items found.

УЧАСНИКАМИ ФУДКОРТУ СТАЛИ

#1 Holy Bun — кава, десерти, морозиво

#2 Le Silpo — устриця бар

#3 Minimelts — нано морозиво з Києва

#4 Alef — ізраїльська кухня

#5 First Wave — мексиканська кухня

#6 Hansik — страви азіатської кухні

#7 Smoker & Grill — м'ясні страви приготовані в смокері та на грилі

#8 Bubble Waffle — та багато інших смачних місць Дніпра, Києва та Харкова

Було понад 20 учасників серед пивоварів. Великі та ще зовсім локальні виробники крафтового зібралися в одному місці, щоб зробити свій внесок у розвиток пивної культури в Україні.

Були хлопці з Броварів, Києва, Харкова, Львова, Одеси, Запоріжжя, Василькова, Дніпра, Бердянська, Нікополя та Мінська. З кожним можна було познайомитися особисто, спробувати їхній продукт і купити щось із собою.

Загалом атмосфера «Craft Культура» — яскрава подія для міста. Завжди багато гостей, багато вражень, знайомств, випадкових зустрічей із старими друзями, а також нових договорів, укладених на комерційній основі між виробником та дистриб'ютором.

No items found.

ЗАВДАННЯ ТА ІДЕЯ

У цьому проекті ми зробили брендинг, позиціонування, неймінг, слонгування, розробили фірмовий стиль та провели рекламну кампанію.

В основі неймінгу «Craft Культура» закладено ідею розвитку культури споживання якісного к.рафтового пива. У логотипі - символіка пивної культури як такої: пляшка та відкривачка.

Вся рекламна кампанія та концепція заходу спрямовані на популяризацію українського крафту, познайомити людей з виробником особисто, показати переваги та особливості. І добре провести час.

No items found.

ПОЗИЦІОНУВАННЯ І КОНЦЕПЦІЯ

Позиціонування вересневого івенту у 2020 році – Dnepr Beer Fest. Ми наголосили на локації проведення фестивалю та певної «камерності».

Слоганом став заклик розважатися та відпочивати — «Їж, пий, танцюй!». Навколо цих дій будується фестиваль: «CraftКультура» — це місце зустрічі друзів, сімей, колег.

Тут збираються ті, хто цінує спілкування та, звичайно, справжнє крафтове пиво. Ті, кому цікаві нові сорти та смакові відчуття, невідомі досі факти з історії пивоваріння. Крім того, цей захід — своєрідна конференція експертів пивоваріння, платформа для співпраці виробників та рестораторів.

No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.

Дивись наступний кейс

Heading heading heading

Дивитись