Відкриття «HUMAN»

Локація за 5 днів, склад та розкішний фуршет

Brand
event
production

Про проєкт

About the project

HUMAN — простір для дозвілля та спорту у Дніпрі. Чотириповерховий комплекс для краси та здоров'я, 5000 м² для тренажерного залу з найкращим обладнанням у місті, басейнами, SPA зоною, кортами для сквошу та тенісу, футбольними полями та дитячими зонами для ігор та спорту. Тут є все і для всієї родини. 25 вересня 2016 року наша команда провела захід на честь офіційного відкриття клубу. Це було сміливо, ризиковано, авантюрно, та незабутньо!

No items found.

ЦІЛІ І ТЕРМІНИ

Завданням було зробити іміджеве відкриття для потенційних і вже існуючих клієнтів клубу, зарекомендувати комплекс як інфраструктуру спорту і дозвілля і знайти своїх людей. Ми хотіли зробити цей захід по-справжньому шокуючим та яскравим для мешканців та гостей Дніпра. І в нас вийшло.

У нас був лише 1 місяць на підготовку проекту та 5 днів для створення нової секретної локації, про яку не знав жоден гість.

No items found.

ЩО МИ ЗРОБИЛИ

Ми придумали та реалізували спеціальну скретч-карту «42 кроки на шляху до себе», на якій кожен гість заходу міг знайти себе та вирішити свої внутрішні бар'єри. Згодом ми зняли відеоролики про кожен крок. Тому що HUMAN – не просто про спорт. Це про пошук кращої версії себе, про відкриття нового, про досягнення цілей і реалізацію бажань.

У процесі рекламної кампанії івента ми кинули виклик усьому місту. ARE YOU HUMAN? – питали ми наших гостей. Це вербальне посилання, яким ми підкріпили і позиціонування бренду.

Реєстрація на відкриття спортивного комплексу "Human" проходила виключно в онлайн-режимі. Все, що знали гості на той момент, вони побачать новий фітнес-центр. Спочатку так думали і ми, організатори. Але ближче до дати відкриття стало зрозумілим, що провести відкриття в комплексі ми не зможемо.

Так буває. У житті івентора і так багато змінних, іноді виявляється, що з технічних причин ми не можемо провести відкриття фітнес-простору в фітнес-просторі. Але ми вирішили не панікувати, а використати це як можливість. Замість того, щоб скасовувати захід, ми знайшли гарний та незвичайний вихід із ситуації. У день відкриття гості приїхали на заявлену адресу. Там на всіх чекало шампанське та частування, а також екскурсії по залах.

Ніхто ні про що не підозрював.

No items found.

А ось далі вся вечірка почала потроху згортатися. Гостям було запропоновано переїхати на нову секретну локацію.

Ми організували кортеж та авто колону на 200 автомобілів класу люкс, роздали прапори та навігацію. На шляху до нової локації свята також стояли прапори та знаки, які «привели» гостей до пункту призначення. Це було складське лофт-приміщення, де на гостей чекав фуршет від кейтерингу «Figaro», аніматори, партнерські зони, фотозони і, звичайно, музика. Ми точно не змогли б розгорнути вечірку такого масштабу у фітнес-просторі.

На це не чекав ніхто! Ми орендували склад та зробили з нього круту зону фестивалю-марафону. Там і пройшло свято, про яке ще довго говорив Дніпро.

За 5 днів ми повністю переобладнали складський майданчик під захід. Збудували вбиральні та зробили в них ремонт, зробили паркування та гримерки, прибрали склад та поставили все необхідне світло.

Ми зробили подарункову зону у форматі лотереї, у колаборації із журналом «Cosmopolitan Україна» та ТМ «Моршинська». Зробили дитячі зони, інтерактивно-ігрові майданчики, зони VR-ігор для дітей та дорослих, фуршетні лінії у форматі loft, а також коктейльне авторське меню від Віталія Кононікіна та Resto Bar Group. Звук вечора зробили Влад Каращук Тріо (м.Київ), CAPECOD feat Constantine (м. Київ), DJ VIVA DIOR (м. Одеса), гурт INWIRES (м. Москва). Тоді це були молоді артисти, сьогодні зірки. Проводити захід приїхав московський ведучий Олексій Шелест.

No items found.

ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАХОДУ

Про цю подію говорили усі ЗМІ Дніпра та написав «Cosmopolitan Україна». Приріст клієнтів був на 20% більший за очікуваний, і ми уклали партнерські угоди щодо вирішення маркетингових завдань на комерційній основі з кожним партнером івента. За 3 дні ми продали більше 100 клубних карток та організували закриті продажі після. Пройшло 4 роки, а про відкриття спортивного комплексу HUMAN говорять досі.

No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.

Дивись наступний кейс

Heading heading heading

Дивитись