HUMAN

Фітнес-простір без виправдання

Brand
event
production

Про проєкт

About the project

Це був перший клієнт, з яким ми, як агенція, залучилися до роботи на такому рівні та з такими бюджетами. Ми були інтегровані ще на етапі дизайн проекту та концепту. Працювали в команді з архітектурним бюро та власником, вибирали меблі в інтер'єрі та системи очищення води, колір фарбування стін та матеріал для підлоги. Ми повністю були у проекті. Від ідеї до працюючої маркетинг стратегії. Понад 2 роки ми щодня працювали над іміджем, атмосферою та сервісом «Human». Наша команда займалася і підбором та навчанням персоналу, прописала скрипти співробітникам і досі консультує з питань маркетингу комплекс.

No items found.

УНІКАЛЬНІСТЬ КОМПЛЕКСУ «HUMAN»

HUMAN — фітнес-простір у Дніпрі, загальною площею 5000 м² та 4 поверхи. Тут – 720 м² тренажерного залу, власний ресторан здорового харчування, басейни, SPA зони, дієтолог, косметолог, перукарі та дитячі секції спорту. Це — епіцентр краси та вираження любові до себе.

# найкраще в Дніпрі тренажерне обладнання для кардіо, crossfit, вільних ваг

# власна кухня правильного харчування з можливістю поїсти в залі, взяти з собою і навіть замовити кейтеринг

# авторський дизайн інтер'єру

# 7 хвилин від центру міста

# можливість проводити час всією родиною. Ви — у своїх зонах, дітлахи — з кваліфікованими дитячими тренерами у дитячій зоні

# 2 відкритих футбольних поля та 2 критих

# 5 критих тенісних кортів та 3 відкритих

# 100 паркувальних місць

На першому поверсі — кабінет спортивного тестування, дієтолога, косметолога та перукарня на 2 крісла. Там же — душові, роздягальні, дитяча кімната та showroom зі спортивним одягом та аксесуарами. На другому поверсі - SPA зона, роздягальні та ресторан «Nagori». Авторські рецепти смачної та здорової їжі, 48 посадкових місць або швидкий take away. Третій поверх – сквош корти, тренажерний зал на 720 м², зона кардіотеатру та crossfit. На останньому поверсі є балкон для сквошу, студія йоги та дитячий фітнес.

Вразило? Нас також! У цьому комплексі можна закохатися в спорт, у правильне регулярне харчування і наново у себе. Тут створено при цьому всі умови. Персонал проходить спеціальне навчання, тестування і лише потім розпочинає роботу з гостями центру. Є можливість тренуватись як у групах, так і персонально з тренером.

No items found.
No items found.

ЗАВДАННЯ ТА ІДЕЯ

З цим клієнтом перед нами стояли такі завдання:

# нам потрібно було повністю реалізувати проект з нуля

# створити брендинг

# запропонувати неймінг та слоган

# розробити позиціонування

# розробити фірмового стилю

# вибудувати клієнт-сервіс та навчити персоналу

# розробити і реалізувати мерчендайз

# встановити key message

# створити key visual

# зайнятися продакшном

# розробити та провести рекламну кампанію до відкриття фітнес-простору

Ми хотіли розповісти про те, що це спортивний простір насамперед про людину. HUMAN — це людина, її духовна сила, зростання та розвиток, її здоров'я та краса. Ми позиціонували цей бренд як простір для нового, кращого життя кожного гостя. Фундамент філософії — Sport, Food, Life. Тому що ми займаємося спортом та обираємо здорову їжу для кращого життя. Слоган — "The key to yourself". Цим ми передали основну цінність бізнесу — ключ до себе як до красивої, здорової та щасливої ​​людини. Тому що все, що нам необхідне для краси та здоров'я, вже є в нас самих. Потрібно лише підібрати ключ.

No items found.

ЛОГОТИП І МАСШТАБ РЕКЛАМНОЇ КАМПАНІЇ

У логотипі ми символізували єдність, захист, енергію, силу духу та персоналізацію кожної людини. Метафорично та мінімалістично.

Ми розробили рекламну кампанію, яку назвали «42 кроки на шляху до себе». Це 42 сюжети у форматі відео та фото з тренерами з плавання, сквошу, тенісу, фітнесу. Всі вони про рішення, які ми приймаємо на шляху до себе. Серцем нашої рекламної кампанії став вірусний ролик із блогером Анною Алхім.

Крім того, ми придумали авторську настільну скретч-карту для щоденної мотивації. Кампейн фітнес-простору Human включав зовнішню рекламу, радіо, роботу з блогерами і повноцінну рекламну кампанію в інтернеті. Плюс – додаткові матеріали – статті, мотиваційні аудіо джингли.

Бажаєте стати нашим клієнтом? Заповніть бриф.

No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.

Дивись наступний кейс

Heading heading heading

Дивитись