KIMBERLI

Це дзеркало душі жінки

Brand
event
production

Про проєкт

About the project

У цьому проєкті ми повністю змінили бренд із 15-річним досвідом. Вічна класика стала сучасною, завжди актуальною та цікавою для клієнта. Ми поєднали вишуканий мінімалізм та м’які квіткові елементи декору. Ювелірну поетику та модернову візуальну подачу. Повністю розробили нову концепцію та стратегію бренду, позиціювання та програму поліпшення сервісу. Ювелірний будинок «KIMBERLI» став ближчим, зрозумілішим і приємнішим для сприйняття. А головне — розширив свою аудиторію без втрати смислів.

No items found.

ЩО ТАКЕ «KIMBERLI»

Наш клієнт — ювелірний будинок, який розпочав свою роботу ще 2005 року. Майстри у своїй роботі віддають перевагу алмазам регіону Кімберлі, Південної Африки. Основна ідея — створювати прикраси, які можуть стати фамільною реліквією. Створювати класику, що ніколи не втратить актуальності.

Створювати ті коштовності, які хочеться зберігати та передавати від покоління до покоління. Основна спеціалізація — прикраси з натуральним камінням для жінки будь-якого віку. Наше завдання було змінити вектор розвитку компанії, розширити аудиторію клієнта та зробити «KIMBERLI» більш відкритим, візуально приємним та привабливим.

No items found.

ЯК МИ НАД ЦИМ ПРАЦЮВАЛИ, ЩО ДЛЯ ЦЬОГО ЗРОБИЛИ І ЯКИЙ БРЕНД СЬОГОДНІ

З цим клієнтом ми виконали комплексну роботу: від вивчення ринку та маркетингової стратегії до опрацювання подарунків гостям. Ми повністю змінили «обличчя» бренду з 15-річним досвідом за спиною.

No items found.

З ЧОГО МИ ПОЧАЛИ

Після першої зустрічі ми зайнялися активним вивченням ринку, аналізом конкурентів та дослідженням запитів споживача. Моніторили, обговорювали, фантазували, думали. Так народилася комплексна маркетингова та контентна стратегія, пізніше — позиціювання, і лише потім — візуал.

No items found.

СТРАТЕГІЯ ПОЗИЦІЮВАННЯ

«KIMBERLI» — ювелірний будинок класу люкс. Ручна робота, натуральне дорогоцінне каміння, можливість виготовлення виробу на замовлення. Тут є все, щоб стати лідером у сегменті. З огляду на це й будувалася наша ідея: високий рівень для кожного, хто готовий собі це дозволити.

Суворі лінії та м’які доповнювальні в айдентиці, доступна простота подачі та висока якість бренду. Ми хотіли створити щось нове, але зрозуміле для клієнта. У нас вийшло. Основна аудиторія бренду до нашої зустрічі — кар’єристки та ідеалістки. Ми ж завдяки розширенню колекцій, зміни візуальних та вербальних посилань змогли її збільшити. Без втрати смислів, ідей та цінностей.

No items found.

АЙДЕНТИКА БРЕНДУ

Сучасний стиль та чудові утворювальні — основа нашої ідеї для цього проєкту. Логотип — витриманий, строгий, гострий. Доповнювальні — м’які лінії пелюсток, ніжні відтінки, плавні переходи. Так метафорично ми передали стрижень характеру та натуральну зовнішню ніжність кожної жінки.

Жодних зайвих і незначних деталей, ніяких півтонів і недоречних блискіток. Усе має власний тонкий зміст.

No items found.

ВІЗУАЛЬНІ РІШЕННЯ

Ми розробили повний брендбук: логотип, фірмові кольори та складові у візуалі, посадкові банери, візитки та картки клубу, подарункові сертифікати, бирки, коробочки та мішечки для прикрас. У єдиній стилістиці ми розробили й візуальне оформлення соціальних мереж: контент, highlights, шаблони для stories та постів. Тут ми використовували фірмові пелюстки, силуети жіночого тіла та м’які лінії. У такий спосіб показали жіночу легкість, грацію та бажаність.

Крім того, для ювелірного будинку «KIMBERLI» ми зробили кампейн «Залежні» — рекламна кампанія для жінок і найважливішого. Тут ми розкрили головне: цінність жінки може визначити лише вона сама. Пропрацювали сервісні рішення у вигляді подарунків гостям, закріпили співпрацю з благодійним фондом «Таблетки» та створили кілька колекцій.

До речі, про колекції. Кожна має свій характер та свій настрій. Свою ідею та філософію. Це також ми зобразили візуально в айдентиці. Яскраві каміння або ніжні мінімалістичні прикраси. Сувора геометрія або ніжні округлі форми. Чарівні підвіски або скромні кулони — усе це зображено візуально для кожної колекції окремо.

No items found.

СО-БРЕНДИ, ЯКІ МИ ВИДІЛИЛИ

Вивчивши та зрозумівши аудиторію бренду, ми вирішили розділити його на 5 переважних со-брендів. Ательє, колекції New, Classic, Lite та Premium. Кожна жінка може знайти своє відображення у своїй колекції. Знайти свої цінності та смисли, визначити спосіб виразити себе через прикрасу бренду «Kimberli».

Кожна колекція ідентифікована кольоровим поділом та текстурою, окремим пакованням.

No items found.

НАШ ВИСНОВОК

Комплексно бренд став новим! Він зображує характер сучасної жінки, її настрій, цінності та любов до себе. Він став більш наповненим, глибоким, але водночас зрозумілим для кожного. Він несе в собі ті самі цінності — робити прикраси для поколінь. Але вже з новим настроєм і в новій манері.

Прикраси — дзеркало душі. Кожна жінка зможе знайти себе та свої цінності в колекціях «KIMBERLI». Плавність форм створює простір та повітря бренду, його свободу та гнучкість. Нова айдентика показує суть формування сьогодні та актуальність бренду в майбутньому. Отже, основна мета створювати прикраси на віки збережеться!

No items found.
No items found.

Дивись наступний кейс

Heading heading heading

Дивитись