MARY POPPINS

Нове покоління аристократів

Brand
event
production

Про проєкт

About the project

Mary Poppins ― це британський дитячий садок з авторською методикою навчання, заснованою на класичній англійській системі освіти. Найкращі британські практики та сучасні методики дошкільної освіти лягли в основу концепції "Mary Poppins". Новий дитячий садочок поєднує в собі білінгвальне середовище, сучасні методики навчання та інноваційну інфраструктуру. Слоган "нове покоління аристократів" розкриває моральні цінності, які є основними цінностями саду.

No items found.

УНІКАЛЬНИЙ ПЕРСОНАЖ БРЕНДУ

Створюючи фірмовий стиль, ми вирішили впровадити позитивного персонажа ― тварину, яка безпосередньо мешкає в Лондоні. Майже одразу ж прийшла ідея про білок. Вона і стала основою для ілюстрацій та ще одного візуального прояву бренду.

Ці звірята живуть у кожному парку Лондона, всіма кохані, за ними із задоволенням спостерігають та підгодовують діти та дорослі. Вони спритні, приємні, викликають позитивні асоціації. До того ж, зображення білки легко оживити та надати людські якості за допомогою виляння хвостом, бігу, стрибків та підморгування. Це ми реалізували в анімації.

Симпатичний персонаж гарантує гарну взаємодію з дітьми та дорослими. Наша білка за характером ― оптиміст та ентузіаст. Вона рішуча, цілеспрямована, добродушна, чуйна ― яким і має бути майбутнє покоління.

No items found.

КОНЦЕПЦІЯ БРЕНДУ

Mary Poppins ― дитячий садок, що популяризує класичну систему британського виховання.

Трансляція цінностей відбувається через основні засади:

# щеплення естетичних навичок, етикету;

# виховання високої моралі;

# навчання взаємодії  з іншими людьми;

# подолання мовних бар'єрів;

# розвиток знань, етикету та культури спілкування.

Ми розробили цілісний образ бренду, що пропагує цінності найвищого суспільства.

No items found.

ЯК МИ СТВОРЮВАЛИ МЕРЧ

Розробка брендбуку стала наступним етапом роботи. Необхідно було зробити бренд упізнаваним. Тому ми розробили мерч, частину якого використовуватиме команда як носій бренду, частина — діти, щоб підвищити комфорт перебування у саду.

Також ми запропонували ідею шоуруму у трендовому форматі. У ньому власний мерч Mary Poppins продаватиметься з виробами дружніх брендів, які проповідують ті самі цілі, що й ми.

No items found.

СТРАТЕГІЯ КОМУНІКАЦІЇ

У процесі розробки стратегії комунікації було вирішено використати консервативну риторику спілкування з клієнтами. У випадку, коли в діалог вступає персонаж, відбувається перехід на кумедну та грайливу манеру спілкування. Під це ми розробили ілюстрації, що стали основою фірмового стилю бренду, а також організували виробництво мерчу: одягу, посуду, аксесуарів, канцелярської продукції.

Вибираючи тон оф війс бренду, було вирішено зупинитися на інформативності та серйозності, оскільки це налаштовує на довірчі стосунки. Іноді в комунікації повинна брати участь білка, дозволяючи трохи розслабитися і позбутися офіціозу. У цьому випадку ми рекомендували змінювати тон на веселий та легкий, а інформацію подавати у жартівливій формі. В результаті отримали загальне враження — надійний дитячий садок, який дружелюбно ставиться до оточуючих.

Нам вдалося об'єднати індивідуально підібрані інструменти комунікації, щоб охопити всі точки торкання бренду з аудиторією та вибудувати з нею довірчі стосунки:

# контент у соцмережах (інстаграм, фейсбук, телеграм);

# інфлюєнс-маркетинг;

# колаборації з брендами;

# регулярні розсилки;

# листування з партнерами, підрядниками та потенційними співробітниками;

# організація внутрішніх та зовнішніх івентів;

# PR у медіа та спецпроекти;

# користувальницький контент.

Для посилення ефекту комунікації бренду Mary Poppins, ми внесли низку пропозицій щодо організації додаткових та care-сервісів для клієнтів. Список включає точкові допоміжні послуги: тимчасова няня, водій для дитини, встановлення cafe store та персоналізовані подарунки. Навіть більше — облаштування фоторуму, організація дитячих свят, тематичного табору та формування ком'юніті для батьків із виїзними заходами.

Ці заходи дозволять донести від імені бренду, що проект Mary Poppins — це цілий простір для гармонійного зростання особистості дитини, передати цінності якісної освіти та етикету, побудови гармонійних стосунків з людьми та світом.

No items found.

ПІДСУМКИ Й ВИСНОВКИ

Ми створили унікальний проект ― бренд для дитячого садка Mary Poppins. Перед нами стояло завдання розкрити переваги авторської методики та перебування дитини в середовищі, заснованому на взаємній повазі, прагненні до знань. Це вдалося зробити через весь комплекс виконаної роботи. А розроблена нами айдентика дозволила створити цілісну картинку сприйняття клієнтів Mary Poppins.

Діти ― фундамент суспільства. Виховання на кшталт високої моральності, навчання взаємодії коїться з іншими формують покоління всебічно розвинених людей, котрі посідають гідне місце у житті. Створений нами брендинг відбиває націленість дитячого садка Mary Poppins на ці завдання. І на його основі будується спільнота дітей та батьків, яких поєднують спільні цінності та причетність до британської культури.

No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.

Дивись наступний кейс

Heading heading heading

Дивитись