MON AMI

Авторський французький десерт як спосіб висловити свої почуття

Brand
event
production

Про проєкт

About the project

Наш клієнт — сімейна кондитерська «Mon Ami», яка виробляє преміальні солодощі — французькі тістечка macarons з мигдального борошна, а також добірних та незвичайних інгредієнтів: китайського білого чаю Молі ча Ван, мадагаскарської ванілі, іспанського мигдалю, кількох видів пелюсток та багато іншого.

No items found.

ЗАВДАННЯ ТА РІШЕННЯ

У цьому проекті ми стали повноцінним маркетинг-агентством «під ключ». Нам дістався бренд уже з досвідом: компанія працювала на ринку кілька років під назвою Les macarons pour mon ami. І перед нами стояло завдання масштабування: з маленької сімейної кондитерської виростити бренд до всесвітньої мережі.

Для того, щоб компанія могла вийти на новий рівень і дати якісне зростання на українському ринку та за його межами, не достатньо просто оновити візуал — нам потрібно було повністю змінити зміст і ключове посилання бренду.

No items found.

МАРКЕТИНГОВА СТРАТЕГІЯ ТА KEY MESSAGE

Почали ми роботу з маркетингової стратегії. Оскільки бренд продавався лише онлайн, перше, що було б логічно зробити, — це відкрити фізичні точки продажу. Проте якраз у цей час розпочався карантин, заклади переживали кризу та навпаки закривалися. Тому ми сфокусувалися на доставці та вибрали позиціонуватися як доставка macarons. Ми забрендували автомобілі доставки та запустили рекламну кампанію на підтримку. Брендовані машинки з нашим дизайном і зараз роз'їжджають містом і доставляють французькі солодощі до задоволених клієнтів.

У цей момент ми побудували бренд навколо меседжу, що доставка макаронів Mon Ami — це «Доставка солодких емоцій».

У цей час ми активно допомагали клієнту вибирати місця для торгових точок, готувати їх до відкриття. У ході наших досліджень з'ясувалося, що французькі macarons частіше купують для подарунків, аніж додому до чаю. Так народився ключовий меседж: Mon Ami — найкращий подарунок. Цей меседж добрий ще й тим, що його можна легко трансформувати під будь-яке свято.

No items found.

ДИЗАЙН І АЙДЕНТИКА

Ми скоротили назву до лаконічного та зрозумілого українського ока «Mon Ami», зробили логотип сучаснішим та освіжили брендинг.

У логотипі та айдентиці ми зберегли тонкі мінімалістичні лінії, шляхетну позолоту з французьким характером та суворий шрифт, але прибрали дрібні деталі та завитки.

Ми хотіли зберегти ідею того, що Mon Ami – це симбіоз вимогливості до кожного процесу у виробництві, французького шарму бренду та високої якості продуктів у складі.

Ми розробили 6 нових серій упаковок: чоловічі, жіночі, дитячі, новорічні та святкові. Зробили повний брендбук та гайдлайн. Ми зробили авторські принти та створили новий фірмовий стиль, вивели фірмові палітри кольорів. У цьому єдиному стилі ми брендували все, від візиток та подарункових сертифікатів до сітілайтів та білбордів, від автомобілів доставки до фартухів продавців, від картонних коробочок до шовкових стрічок, якими вони перев'язані.

No items found.

РЕКЛАМНІ КАМПАНІЇ І СУПРОВІД

Для Mon Ami ми вже запустили кілька рекламних кампаній. По-перше, організували та підтримали рекламою відкриття фізичних точок продажу у Міст-Сіті, Каравані та Cascada Plaza. По-друге, придумали та реалізували рекламні кампанії до ключових свят для бренду: красиву новорічну кампанію з key message «Найкращий подарунок від тебе» романтичну кампанію до Дня Валентина «Mon Ami — солодший за поцілунки» неї».

...і багато інших. Ми зняли серію продуктових відеороликів, соковите відео з виробництва, використовували моушн-дизайн та графіку. Для цього клієнта ми розробили корпоративні подарунки: macarons виявились класним подарунком не лише для коханих та друзів, а й для колег.

Крім того, ми пропрацювали event-напрямок. Наразі «солодкі» заходи «Mon Ami» проводить на постійній основі. Це і виїзні свята із фуршетною зоною, і дитячі вечірки, і столи на урочистостях, і майстер-класи.

Наша команда займається повним контент-наповненням бренду: SMM, контент-маркетинг, відеопродакшн. 2020 року провели гучну фотосесію в Goodzone з Євгенією Нікуліною та іншими блогерами. Колабораціями з інфлюєнсерами та брендами ми займаємося й досі. Оскільки позиціонування солодощів у нас преміальне, то й супутні бренди преміальні: GoodZone, СULT Fashion Group та фітнес-простір Human.

No items found.

БРЕНД, ЯКИЙ ЛЮБЯТЬ

Mon Ami для Дніпра — більше, ніж просто десерт.

Це яскравий lovemark.

Це бренд, котрий люблять. За характер, настрій, лояльність та чесність.

No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.

Дивись наступний кейс

Heading heading heading

Дивитись