MOVA

Крафтове пиво розмовляє з тобою українською мовою

Brand
event
production

Про проєкт

About the project

MOVA — крафтове пиво України. Власне виробництво у Дніпрі, суміш історії, досвіду та культури пивоваріння. Вони вшановують і культивують класику у виробництві, але не бояться авторських експериментів.

No items found.

ЗАВДАННЯ ТА РІШЕННЯ

Команда RGB Idea Group протягом року була інтегрована у всі внутрішні процеси: ми допомагали і зі створенням продукту та з його просуванням. Ми зробили брендинг, позиціонування, вигадали слоган, написали легенду бренду і розробили фірмовий стиль. Допомогли запустити власний сайт, соціальні мережі та першу рекламну кампанію.

Лише за 2020 рік хлопці зварили 14 абсолютно нових сортів, розширили свій завод до 3000 м², запустили напередодні карантину MOVA BAR і не зупиняються на досягнутому.

Та й взагалі, 2020 рік для цього бізнесу став доленосним та продуктивним. Окрім вищезгаданого, хлопці долучилися до однієї з наймасштабніших соціальних ініціатив пивоварів Brew Gooder Global Gathering. Зібрані світовою пивною спільнотою гроші пішли на благодійність у різних напрямках. Одне з них — підготовка 60 медичних співробітників у питаннях профілактики COVID-19 та холери.

А ще, у 2020 році, MOVA взяла бронзу на Barcelona Beer Fest. І це — невимовна гордість за українського виробника! І наших клієнтів.

Пиво MOVA на українському ринку — з 2017. Але у 2020 вони вирішили масштабуватись, удосконалюватись та підкорювати нові горизонти. Тому ми допомогли їм стати голоснішими, яскравішими, помітнішими. І так, тепер пляшечки крафтового дніпровського ви можете шукати на полицях Сільпо та Varus. Коли побачите, згадайте про нас.

No items found.

НЕЙМІНГ І СЛОГАН

Назва MOVA була надана замовником. Позиція brewing co була продумана нами. Так ми передали бренд як симбіоз історії, досвіду та культури пивоваріння. Як щось більше, ніж просто пивоварня або марка пива. Разом ми створили живу історію українського крафту, до якої хочеться долучатись.

Слоган — "Drink it, feel it, say it". Яскравий call-to-action стимулює продаж за рахунок взаємодії з емоціями та почуттями споживача. Ми можемо бути різними. Але ми говоримо мовою Mova.

No items found.

ЛОГОТИП, ПАТТЕРН ТА АЗБУКУ МОРЗЕ

У логотипі — хміль —основа пивоваріння, символ родючості, розвитку, зростання. Так говоримо споживачеві у тому, що пиво створюється з натуральних продуктів. Цим символом ми висловили традиції, суміш історії, досвіду та культури пивоваріння, яких дотримуються пивовари MOVA. Але хміль —мінімалістичний, символічний, сучасний. Це говорить про прагнення новаторства, багатогранності, різноманітності смаків.

Паттерн — Азбука Морзе. Це одна з небагатьох єдиних та універсальних мов світу, і ми перші, хто використовує її у брендингу. У цьому патерні зашифровані символи m, o, v, a — власне назва бренду.

Загалом кейс — гордість. Ми вклали максимум цінностей, культури, традицій та принципів компанії в цю айдентику та позиціонування. Сьогодні у хлопців є крутий мерч: футболки, торби, пивні аксесуари. Склад справді «говорить» з аудиторією. А упаковка привертає увагу до полиць магазинів.

No items found.

ДО РЕЧІ, ПРО ПАКУВАННЯ...

Пам'ятаєте, ми казали, що хлопці зварили 14 нових сортів пива? Ми всі їх спробували для того, щоб кожному сорту присвоїти свою унікальну етикетку та свою унікальну назву. Щомісяця року виходив новий сорт пива з унікальними смаковими поєднаннями.

Наприклад, MOVA Blanche du Melon — світле легке пшеничне пиво з фруктовими нотками ми упаковали в яскраву літню етикетку бірюзового кольору. А ось легке, квіткове, трохи гіркувате MOVA Spring ESB — у стильну темно-сіру етикетку з вугільно-чорним квітковим принтом. Цукерковий англійський пейл-ель MOVA Candy відрізняється від інших легкою помаранчевою етикеткою із зображенням льодяника на паличці. А темному стауту MOVA Stout дісталася біла шляхетна етикетка. Ці пляшечки хочеться якщо не колекціонувати, то спробувати все!

No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.

Дивись наступний кейс

Heading heading heading

Дивитись