NEO PLAZA

Неон, технології та місце майбутнього

Brand
event
production

Про проєкт

About the project

NEO PLAZA — новий новий формат ТРЦ в Дніпрі. Це 24 700м² інтерактивних розваг, продуктивного шопінгу, фудкортів та зони відпочинку для молоді. Сучасна інноваційна архітектура у поєднанні з ексклюзивним інтер'єром у стилі Cyber, відкритий простір для покупок, спілкування та мистецтв. Колись —старенький торговий центр «Материк». Сьогодні — NEO PLAZA — мегаполіс розваг і простір нового покоління.

No items found.

ЗАВДАННЯ, ДОСЛІДЖЕННЯ, КОНЦЕПТ

Після першої зустрічі з клієнтом стало зрозуміло відразу — це місце буде чимось незвичайним для міста. Ми хотіли повністю оновити будинок, дати йому нове життя. Почали з маркетингової стратегії, а під час роботи стали повноцінним маркетинг-відділом на аутсорсі.

No items found.
No items found.

РЕАЛІЗАЦІЯ

Ми проаналізували аудиторію у радіусі — це понад 100 000 студентів: гуртожитки, кілька університетів, секції спорту. Молоді потрібна сучасна, діджиталізована, інтерактивна. Це має бути місце, куди вони можуть приходити без певних цілей. Відпочивати, знайомитись, фотографувати.

Тому ми в RGB вигадали зробити цей торгово-розважальний центр місцем майбутнього. Космічна атмосфера, кіно, їжа, шопінг та розваги. Ключовий меседж бренду вишикувався навколо слів «Нові розважальні можливості». І це правда так: ми хотіли не просто зробити великий екран на фасаді ТРЦ, а побудували найбільший на той момент медіафасад у місті цілих 240 квадратних метрів!

No items found.

ЛОГОТИП І НАЗВА

Клієнт вже прийшов до нас з назвою та логотипом, однак у процесі спільної роботи ми виконали рестайлінг цього логотипу та створили єдиний фірмовий стиль.

У логотипі та фірмовому стилі — неонові відтінки, отруйний зелений та колір фуксії, райдужні кольори та контрастні лінії. Унікальні стилеутворюючі елементи нагадують чи то ескалатори, чи напрями входів і виходів, чи з'єднання оптоволоконних кабелів, що оперізують наш світ як у фільмі «Матриця». У цьому ж стилі виконано і внутрішню навігацію торгово-розважального центру. Ми створили нову концепцію, надали характеру.

No items found.

РЕКЛАМНИЙ КАМПЕЙН НА ПІДТРИМКУ ВІДКРИТТЯ

Величезному торговельно-розважальному центру — велике відкриття! Ми організували та провели захід на честь офіційного відкриття та підтримали його рекламним кампейном. Були сотні неонових вогнів, виступ Shadows Ballet, Ivan NAVI та гурту Mozgi, конкурс із суддею Олексієм Дурнєвим, а ще розіграш чека на 50 000 грн, сцена з екранною розвагою та тисячі задоволених гостей.

RGB Idea Group створили медіа-план, зайнялися зйомкою та продакшним відео як для внутрішніх екранів, так і для зовнішнього медіафасаду, і навіть написали спеціальний фірмовий джингл! Під цей джингл будь-який житель Дніпра міг зняти відео про те, що він збирається йти на відкриття ТРЦ NEO PLAZA, запостити його у своїх соціальних мережах та виграти Iphone 11 PRO.

Ми дали цій локації єдиний зміст у всьому: від контенту для соціальних мереж до живої атмосфери всередині. Наші спеціалісти розробили ефективну SMM-стратегію, зняли кілька рекламних роликів, які вже стали вірусними та популярними серед мешканців міста.

No items found.

КРАЩИЙ ТРЦ 2020 РОКУ

Сьогодні "NEO PLAZA" — це яскравий магніт і будь-який ТРЦ для молоді Депра. Найбільший фасадний екран в Україні регулярно виступає екраном безкоштовного автокінотеатру, штурмовики «живим коридором», як і раніше, зустрічають гостей на вході, а до новорічних свят у центрі першого поверху стояла величезна кібер-ялинка. Формат нового покоління торговельно-розважального комплексу оцінили не лише мешканці міста Дніпро! Експертне журі національної премії в галузі нерухомості CP AWARDS 2020 визнало дніпровський ТРЦ NEO PLAZA кращим малим торговим об'єктом 2020 року.

No items found.
No items found.
No items found.
No items found.

Дивись наступний кейс

Heading heading heading

Дивитись