Відкриття ТРЦ «NEO PLAZA»

Неон, штурмовики та чек на 50 000 грн

Brand
event
production

Про проєкт

About the project

14 грудня 2019 року ми провели гучний захід на честь відкриття оновленого ТРЦ NEO PLAZA. Декілька тисяч гостей, сотні неонів, унікальна фотозона на вході зі штурмовиками, інтерактивний конкурс з Олексієм Дурнєвим у «журі», виступ гурту Mozgi та Ivan Navi призовий чек на 50 000 грн. Це була дуже насичена та пам'ятна подія для міста. NEO PLAZA - це цілий технологічний мегаполіс розваг, загальною площею 24 700 м². Простір нового покоління, унікальне місце для життя Дніпра. У 2018 році власники колишнього ТРЦ «Материк» і нинішнього NEO PLAZA прийняли рішення все змінити. І пішли у правильному напрямку: звернулися до RGB Idea Group. Ми вже писали про те, як ми працювали із брендом NEO PLAZA. Місце стало епіцентром інновацій, технологій, класного шопінгу та розваг для міста. Тут нічого не нагадує про минуле, тут усе розповідає про майбутнє. Івент, присвячений офіційному відкриттю, теж мав бути “Wow!”. Таким ми його вигадали, таким і реалізували. Багато яскравого світла, неонових вогнів, лазерного шоу, космічних атрибутів, аніматори-штурмовики. і загальна атмосфера зробили свою справу.

No items found.
No items found.

МЕДІАФАСАД 240М², ЛІША ДУРНЄВ ТА IPHONE 11 PRO У ПОДАРУНОК

Ми поставили сцену з унікальною екранною вагу, влаштували інтерактивну трансляцію на найбільшому медіафасаді міста, зняли та показали космічне відео з голосом із майбутнього. А Ілля Луценко – ведучий телеканалу НЛО ТВ – протягом усього івенту знімав NEO-чекін. Соковитим фіналом цього вечора став виступ драйвового гурту MOZGI та Ivan Navi у неоні та променях.

Протягом усього заходу гості могли взяти участь у конкурсі на найкращий рекламний ролик. Для участі у цьому конкурсі гостям потрібно було зняти рекламний ролик під фірмовий джингл, який наша агенція написала спеціально для цієї події. Наприкінці вечора у прямому ефірі Олексій Дурнєв коментував ролики, жартував та, звичайно ж, допомагав обрати переможця. Призом став IPhone 11 Pro та чек на 1000 грн на вечерю у фудкорті. Тих, хто програв у цьому конкурсі, не було — всі, хто виявив активну участь у цьому конкурсі, чекав подарунок — брендований чохол для телефону, фірмова футболка або світшот з логотипом Neo Plaza.

Але це не всі подарунки гостям. Головний приз — чек на шопінг на 50 000 гривень міг виграти один із щасливчиків, який зробить покупку на 400 гривень і вище у будь-якому магазині торгово-розважального центру Neo Plaza.

No items found.

КОРПОРАТИВНИЙ ЗАХІД — НЕ ВИТРАТИ, А ІНВЕСТИЦІЇ

Ми впевнені, що запорука крутого заходу є чітким концептом. Стиль, tone of voice компанії, відкритість до експериментів. Тут у нас пазл склався ідеально.

Для NEO PLAZA ми робили і повний брендинг, і вечірку офіційного відкриття. Ми хотіли здивувати місто. Хотіли дати йому щось кардинально нове, свіже, живе. Створити простір, куди людям хотілося б приходити без нагоди. Вважаємо, все вдалося.

Такі заходи не витрати, а інвестиції. У репутацію та в ім'я. Ми бачили щасливі обличчя гостей, захоплених підлітків, здивованих дорослих та дітей, які танцюють. Це каже одне – ми все зробили правильно.

No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.

Дивись наступний кейс

Heading heading heading

Дивитись