Radio cafe

Унікальний гастроформат у центрі Тбілісі

Brand
event
production

Про проєкт

About the project

Якось далекого 2016 року до нас звернувся наш клієнт, друг з України, який переїхав до Грузії. Уже тоді він став відомим бізнесменом, а його мрія була зробити кафе в абсолютно унікальному та новому форматі. Він звернувся по допомогу до нашої команди, і за кілька місяців народилося перше гастрокафе з унікальною концепцією в центрі Тбілісі.

No items found.

КОНЦЕПЦІЯ

Ідея кафе полягала в колаборації закладу та власної радіохвилі. «Пробуй і грай!» — Зухвало, зачіпливо й по-новому.

«Radio cafe» — перший заклад у Грузії, де подавали гастрохачапурі та авторські коктейлі, які стали візитною карткою закладу. Radio cafe — дійсно легендарне місце, з якого почався розвиток та розквіт гастрокультури в грузинській столиці.

No items found.

БРЕНДИНГ

Ми розробили позиціювання taste&play, яке точно зображало ідею та суть закладу. Наступним кроком було створення фірмового принту, а фінальним кроком стала розробка брендбуку.

No items found.

МЕНЮ

Який заклад без меню? Одним із головних завдань у цьому проєкті стало створення меню у двох мовних версіях — англійській та грузинській. В основі дизайну — основні кольори бренду та елементи фірмового стилю. Наша команда повністю переглянула формат меню з огляду на потреби гостя. Так з’явилися зручні навігаційні іконки: lactose free, gluten free, free meat.

No items found.

РЕЗУЛЬТАТ

Завдяки поєднанню креативу та стратегії ми отримали неймовірний результат. Radio cafe стало одним із найбільш відвідуваних місць у Тбілісі. У 2021 році заклад отримав нагороду від Tripadvisor у номінації «Travelers’ choise».

No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.

Дивись наступний кейс

Heading heading heading

Дивитись