SCHOOL US

Виділяй важливе, отримуй знання

Brand
event
production

Про проєкт

About the project

У минулому це мережа шкіл англійської мови Flash, яка звернулася до нас для комплексного ребрендингу. Сьогодні "School us" - мовний центр з новим фірмовим стилем та відомою комунікацією. Із завданням ми успішно впоралися, час розповісти та поділитися результатами роботи з вами.

No items found.

ЗАДАЧІ

Для “School us” ми провели кілька стратегічних сесій, виявили точки зростання та сформували нове позиціонування, неймінг та концепцію бренду. У рамках роботи над стратегією створили аватари споживачів, сформували маркетингову стратегію та перейшли до наступного етапу — роботи над брендингом. Підкріпили все концептуальним візуалом та оформили брендбук, яким сильно пишаємось. Зафіналіли ребрендинг запуском та оновленням соціальних мереж та розробкою нового сайту.

No items found.

РІШЕННЯ

Перший крок у комплексній роботі над брендом — це аналітика вихідних даних та підготовка до якісних досліджень. За допомогою глибинних інтерв'ю в методиці Jobs to be done ми створили портрети споживачів, які дали фундаментальне розуміння про болі, потреби та мотиви клієнтів. Зріз ринку конкурентів необхідний розуміння стратегії просування конкурентів, їхнього продукту і цінового сегмента.

Наступним кроком був технічний аудит сайту замовника та аналіз конкурентів.

No items found.

ПРО НЕЙМІНГ

Schoolus — це поєднання слів "school" та "us". Ім'я може бути прочитане як заклик «навчайте нас», або як «школа для нас». Цей неймінг підкреслює унікальність та винятковість мовного центру. А ще це не існуюче слово, що полегшує завдання при виборі домену та імені в соціальних мережах, оптимізує витрати на просування бренду. Легкість, впізнаваність та впевненість як основи цього неймінгу.

No items found.

ВІЗУАЛЬНА КОНЦЕПЦІЯ БРЕНДУ

Концепт школи ґрунтується на ідеї «виділювачів». Виділяй важливе, отримуй знання.

Фірмовий стиль у вигляді маркерів для виділення тексту говорить нам не тільки про барвистість та лаконічність стилю, але й про користь та ефективність отримання інформації, про спосіб структурування знань. Текстові маркери залишають на папері яскравий насичений слід. Проте його головна цінність – це «прозорість» для тексту. Лінія, проведена поверх написаного рядка, стане для неї кольоровим тлом.

Концепт навчання. Від чарівної кисті до знань.

Завдяки фірмовому стилю навчальний процес стає зручнішим, а часом і цікавішим.

No items found.

ПЕРСОНАЖ БРЕНДУ

У School us приходять навчатися як діти так і дорослі. Для того, щоб сформувати лояльність, міцний зв'язок клієнтів із брендом. Мавпа - персонаж, який буде помічником і провідником у вивченні мови.

Чому мавпочка?

# друг людини;

# вигаданий друг, який навчається разом з тобою;

# багато дітей хотіли брати із собою в школу саме мавпочку.

Графіка використовується:

# у прикладних носіях (робочий зошит, блокнот-workbook, розклад, стікери);

# діджитал контенті;

# у заохоченнях (наприклад "спілкування з native speaker", "additional zoom session", "access to data" і т. д.)

No items found.

ПРО СТВОРЕННЯ ТА РОЗРОБКУ САЙТУ

Ми створили лендинг, який описує всі послуги мовного центру, а також пропонує можливість записатись на пробне заняття.

Інтеграція фірмового стилю та анімації стала невід'ємною частиною роботи над сайтом, який вже зараз дозволяє якісно по-новому комунікувати зі студентами школи.

No items found.

ПІДСУМКИ РОБОТИ

Ребрендинг став початком нового етапу у житті школи. Ми створили сучасний та стильний бренд, зрозумілий та привабливий для споживача. Тепер "School us" - це про відкритість, тренди та комунікацію.

No items found.
No items found.
No items found.

Дивись наступний кейс

Heading heading heading

Дивитись