TWINSET

"Трилогія почуттів": концептуальний показ для Twinset

Brand
event
production

Про проєкт

About the project

Італійський бутік TWINSET — торгова марка, заснована в 1987 році дизайнером Симоною Барб'єрі. Одяг з колекції цього бренду воліють у Європі та США леді різного віку. Жінка в стилі TWINSET ніжна та надзвичайно мила, проте не позбавлена зухвалості та темпераменту. У жовтні 2019 року наша команда стала організатором та ідейним натхненником показу нової колекції осінь-зима 2019/20120 у бізнес-центрі Сascade Plaza.

No items found.

ЦІЛІ

# Презентація та популяризація бренду Twinset у місті Дніпро

# Іміджевий показ колекції fall winter 2019-2020

# Інформування споживача про офіційне представництво бренду Twinset

# Максимальне залучення та залучення ЦА бренду

# Медіа висвітлення події

Серед запрошених гостей (понад 1000 осіб) клієнти Symbol, клієнти Twinset, трендсеттери та блогери, бізнес та інша еліта, медіа міста Дніпро.

No items found.

ЛОКАЦІЯ ТА УНІКАЛЬНІ РІШЕННЯ

Уявіть недобудований лофт у стилі бруклінських івентів із величезними панорамними вікнами. Саме такий простір став місцем для показу Twinset. Ексклюзивна локація, розроблена нашою командою під приватні івенти в 2018 році, стала незаперечним і найбільш обговорюваним вау-ефектом для понад 300 гостей масштабної фешн-події в Дніпрі. Ще одним неординарним рішенням стала розробка подіуму, який ми збудували з будівельних лісів.

Серед акцентів на локації особливу увагу ми приділили розташування екранів. Вертикальні лінії екранів, розташовані по всьому периметру екрана, стали метафорою портретів. З цих екранів до гостя буквально зверталися три персонажі — образ бренд — дівчинка, дівчина і жінка.

Для всіх гостей вечір почався розкішно та захоплююче. Іммерсивне відкриття із залученням акторсько-анімаційного складу балету Shadows, які виконували роль провідників гостей з локації івента.

Простір був побудований таким чином, щоб щоразу моделі розпочинали свій шлях із різних кінців залу. Простір було поділено на 4 умовні зони. Зустрічали гостей:

# Тактильна зона — зона з танцем за тканиною

# Лаунж зона з баром — (сет подача — білий напій + чорна закуска, цукерки у формі губ як підкреслення особливості манекенів бренду, елементи show kitchen — морозиво з фруктами в азоті)

# Зона "Історія бренду" — проекція на стіну з голосом та ностальгічними образами бренду

# Акторська зона “Покоління бренду”, де бабуся, донька та онука в образах Twinset

No items found.

КОНЦЕПЦІЯ ТА РЕЖИСЕРСЬКЕ БАЧЕННЯ ІВЕНТУ

Ми провели метафоричне порівняння між брендом та асоціаціями, які він викликає у споживачів. Бренд Twinset — законодавець фундаментальної базової моди. Це стиль життя, повсякденного життя, в якому ми самі обмежуємо себе, але вправі дозволити собі політ фантазії.

Ми програли іммерсивну п'єсу у ролях під назвою “Twinset Intonation” у театрі Шевченка. Ця п'єса про смисли, грані, настрої жінок, філософію та історію бренду. Головні герої — глядачі. Ми дозволили їм придумати свої сенси та відкрити своє відчуття бренду цього вечора, зіграли з глядачем у гру, захоплюючи його сюжетними лініями.

No items found.

ДЕКОР

Основними акцентами у декорі стали елементи, що розкривають посил та філософію бренду. Ми використовували клітки, птахи, свічки, жижучий дим і тканину. Чорні клітини, з яких вилітає зграя птахів. Вишуканість та грація, птахи з широким розмахом крил як символ широкої лінійки бренду. Повний збіг асоціацій із відчуттями бренду.

No items found.

АРТИСТИ

Протягом усього вечора гостей дивували і своїми концептуальними постановками та іммерсивним шоу балет Shadows.

Ще одним сюрпризом для всіх гостей стала поява на сцені Tayanna із піснею “Фантастична жінка”, яка стала негласним гімном сильних українських жінок.

No items found.

КОМАНДА

Ведучий-конферанс: Андрій Карпенко

Headliner: Tayanna

Іммерсивне шоу: балет Shadows

Фуршет: Figaro catering

Музичний супровід: 150 червоного, симфонічний оркестр, диригент консерваторії, інструментальний колектив консерваторії

Режисер-постановник: Тетяна Богославська-Орел

Хореограф-постановник: Василь Католик

No items found.
No items found.
No items found.
No items found.

Дивись наступний кейс

Heading heading heading

Дивитись