JCC Beit Menachem Kyiv

Ребрендинг для київської єврейської общини

Brand
event
production

Про проєкт

About the project

Цей проєкт про сенси, про символи та духовність. Завдання було не з простих. А точніше, воно було супер відповідальним. Адже не кожен день потрібно відобразити багатогранність та красу культури в дизайні. Але все вийшло. Після 20 варіантів логотипів, пошуку ідеальних кольорових тональностей, ми знайшли ТОЙ САМИЙ дизайн, який повністю відповідав цінностям та баченню нашого клієнта.

No items found.

ЗАВДАННЯ

Розробити слоган, концепцію бренду, провести комплексний ребрендинг логотипу та стилетворчих елементів бренду. Також наша команда працювала над комунікаційною стратегією бренду та візуальним стилем для соціальних мереж.

No items found.

СЕНСИ

В логотип ми вклали основні духовні символи єврейської культури, щоб підкреслити її унікальність, неповторність та глибину.

За основу кольорової гамми обрали глибокий синій та жовтий, а як додаткові "посилюючі" - чорний, білий та відтінок блакитного.

No items found.

МЕРЧ

Команда RGB Idea Group розробила красиві стильні та максимально продумані айтеми для нашого клієнта. Світшоти, свічки, пакування, мезуза, кошерне вино, аромодифузори, книга - все це тепер у яскравому та сучасному дизайні.

No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.

Дивись наступний кейс

Heading heading heading

Дивитись