Lake Park

Заміський комплекс для відпочинку.

Brand
event
production

Про проєкт

About the project

Заміський комплекс Lake Park - це симбіоз комфорту, преміального сервісу та красивої природи. Клієнт звернувся до нас із завданням врятувати бренд від неактуальності. Зробити його сучасним, оновити логотип, айдентику та фірмовий стиль.

No items found.

Логотип та айдентика

Враховуючи сучасні тренди, характер бренду, його цінності та концепцію, ми вирішили піти шляхом спрощення, естетики та глибини сенсів.

Окрім самого логотипу, ми запропонували кольорову палітру з основним та додатковими кольорами, які в подальшому можна використовувати в комунікації. Вони ідеально відображають благородність, затишок та преміальність бренду Lake Park. А також, викликають асоціації з природою, релаксом та спокоєм - все, що потрібно для заміського комплексу відпочинку.

No items found.

Брендбук та візуалізація

Під час втілення дизайнів у мокапи, ми керуємося не стандартним набором візуалізації, а окремо під кожного клієнта оформлюємо ті айтеми, які будуть корисними та найбільш дотичними до бренду.

No items found.

Так, наприклад, для заміського комплексу це були халати, чашки, ручки, аромадифузори, бланки, свічки і т.д. Тобто, все з чим взаємодіє гість під час перебування в комплексі.

No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.

ГАЙД ДЛЯ СОЦ. МЕРЕЖ

Окремий пункт - це візуальний гайд для соціальних мереж, де ми розробили дизайни та приклади використання фірмового стилю у комунікації онлайн.

ВСЕ ДЛЯ КЛІЄНТА

Для нас важливо, щоб після нашої співпраці клієнт вийшов не лише з оновленим брендом, а й з чітким розумінням “що з цим робити далі”. Тому ми робимо все можливе, щоб бути із замовником на одній хвилі та в конекті на всіх етапах співпраці.

No items found.

Дивись наступний кейс

Heading heading heading

Дивитись