Шляхетні

Корпоративний захід в українському стилі

Brand
event
production

Про проєкт

About the project

ШЛЯХЕТНІ - подорож до себе українською дорогою Рідною, витонченою, тією що спонукає рухатись вперед. Дарує відчуття свободи та спокою, чарує видами та захоплює новими зустрічами надихає відкриттями і ніколи не закінчується. І все це відбувається завдяки, тим хто прокладає шлях - тобто шляхетним співробітникам компанії Євробуд. Корпоративна подія, що надихнула, розважила, духовно зміцнила і змотивувала шляхетну команду на нові досягнення у сфері дорожного будівництва.

No items found.

ДЕКОРАТИВНЕ ОФОРМЛЕННЯ ТА АЙДЕНТИКА ЗАХОДУ

Стилістика заходу пронизана витонченими українськими нотками з доторком до рідної  етнічності. Концепція заходу була втілена у найменших дрібничках: в запрошеннях та подарунковому пакуванні для гостей в колоборації з брендом GUNIA, святковому дресс-коді, урочистому метровому торті і загальному оформленні локації. По-українськи затишна локація “Гостерія Хата Подопригора”, дерев’яні меблі, природні елементами декору, українська кухня та вина біля вечірнього багаття - додали справжньої, незабутньої атмосфери події.

No items found.

МУЗИЧНИЙ СУПРОВІД

Захід проходив під ніжний вокал Bashi з інструментальним супроводом флейти, фортепіано, віолончелі з українським чуттєвим репертуаром.

No items found.

ЦІЛЬ ЗАХОДУ

Захід з мотиваційною складовою.

Головна ціль: надихнути, емоційно разрядити колектив після року важкої роботи команди під час війни, змотивувати та згуртувати на продовження плідної співпраці.

No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.

Дивись наступний кейс

Heading heading heading

Дивитись